Angajări

Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă excepțională și să contribui la oferirea unei experiențe de neuitat clienților noștri, nu ezita să aplici pentru una dintre pozițiile noastre deschise. Te așteptăm să aduci energia și pasiunea ta în universul nostru VIP și îți oferim locuri de muncă în care, în mod legal, să ajungi la câștiguri fabuloase.

POSTURI DISPONIBILE

Maseuze | Animatoare/ Dansatoare | Recepționere | Menajere |

Angajări maseuze și animatoare: 100% legal. Inclusiv persoane din provincie, precum și din Republica Moldova, Ucraina, Bulgaria sau orice altă țară.

Condiții de angajare

  • Vârsta peste 18 ani;
  • Aspect fizic plăcut, îngrijit, curat;
  • Atitudine prietenoasă, veselă, deschisă, pozitivă;
  • Bun simț, respect pentru semenii săi și cei 7 ani de acasă;
  • Dorința de a face bani mulți într-un mod 100% legal;
  • Capacitatea de a înțelege că orice serviciu trebuie oferit la cea mai bună calitate și orice loc de muncă implică un regulament de ordine interioară ce trebuie respectat.

Oferim:

  • Contract de muncă;
  • Câștiguri substanțiale, plata zilnică, comisioane de până la 300 lei/ oră;
  • Program flexibil, la alegere, ture zi/ noapte;
  • Cazare gratuită în zonă centrală (opțional);
  • Bază mare de clienți fideli și flux constant de clienți noi;
  • Colectiv prietenos;
  • Consiliere machiaj și vestimentație;
  • Ședințe foto profesionale;
  • Personal dedicat pentru recepție și menaj;
  • Pază și securitate oferite de către BGS.

NU dorim colaborare cu maseuze și animatoare care:

  • Sunt lipsite de bun simț și de bună creștere, au vocabular și/ sau atitudine vulgară;
  • Cred că se pot îmbogăți fără să depună niciun efort;
  • Solicită sume extra clienților pentru serviciile incluse sau pentru extra servicii;
  • Oferă servicii sexuale;
  • Sunt lipsite de colegialitate, de spirit de echipă;
  • Consumă frecvent alcool sau sunt consumatoare de substanțe interzise.

Condiții angajare

  • Vârsta minimă 25 ani;
  • Disponibilitate la program 12 (ore lucrate)/ 24 (ore libere), alternativ zi /noapte SAU doar ture de zi 09-21 (L-S);
  • Limba engleză nivel conversațional;
  • Operare calculator nivel mediu;
  • Persoană agreabilă, deschisă, pozitivă, pro-client, cu aspect fizic îngrijit și voce/ tonalitate plăcută;
  • Capacitate excelentă de comunicare, relaționare, auto-organizare, inițiativă și luare a deciziilor;
  • Respectarea fișei de post și a regulamentului intern.

Oferim

  • Contract pe perioadă nedeterminată cu program normal;
  • Colaborare pe termen lung;
  • Venituri lunare între 6.000- 10.000 lei; (150 lei tura de 12 ore + 10 lei/ fiecare masaj încasat + prime);
  • Posibilități de promovare;
  • Mediu de lucru prietenos, vesel, antrenant;
  • Siguranță;
  • Training gratuit (angajatul este plătit pentru zilele de training).

Atribuții

  • Programarea telefonică a clienților, prezentarea serviciilor;
  • Încasarea banilor, emiterea bonurilor, completarea registrului de casă;
  • Organizarea personalului în salon pentru bunul mers al activității;
  • Diverse activități de raportare și secretariat.

Colaborăm cu persoane fizice și entități juridice din diferite domenii de activitate în vederea promovării serviciilor noastre și a recrutării de noi clienți.

Dacă sunteți:

  • Taximetrist/ Șofer ride sharing
  • Personal HoReCa (recepționist, barman, ospătar, pază și securitate cluburi)
  • Ghid / Concierge

Sau

  • Dacă doriți să vă suplimentați veniturile lucrând într-un program lejer, fără obligații, fără șefi

VIP ZONE vă oferă această oportunitate, astfel:

vă oferim:

  • 100 lei achitați pe loc pentru fiecare client adus
  • Materiale promoționale personalizate doar cu datele dvs. de contact
  • Website dedicat, fără date de contact
  • Cărți de vizită personalizate

Nu rata posibilitatea de a câștiga până la 1000 euro/ zi

Ai experiență în domeniul erotic – masaj erotic, video chat, club de noapte?

Contactează-ne și poate îți creăm un loc special la noi în echipă.

Pentru mai multe informații și pentru a aplica, te rugăm să ne suni sau să ne trimiți un mesaj WhatsApp la numărul afișat.

Pentru angajări maseuze și animatoare vă rugăm să ne contactați după ora 20:00